Najpiękniejsze wiersze
to te
których nikt nie czyta
otoczone zapachem
starych strychów
skarbów na dnie morza
są zbyt piękne
by je ukrywać
i zbyt przerażające
by się nimi dzielić
Czasami wyobrażam sobie że mnie nie ma.
Jak pięknie wyglądał by wtedy świat.
O ile mniej łez by się wylało,
ilu osobom oszczędziłabym cierpienia.
Ciekawe
czy jakbym teraz odeszła
ktoś by powiedział
pamiętam ją
czy po prostu całkiem bym zniknęła.