czwartek, 11 września 2014

***

Czasami wyobrażam sobie że mnie nie ma.
Jak pięknie wyglądał by wtedy świat.
O ile mniej łez by się wylało,
ilu osobom oszczędziłabym cierpienia.

Ciekawe

czy jakbym teraz odeszła
ktoś by powiedział
pamiętam ją

czy po prostu całkiem bym zniknęła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz