Czasami wyobrażam sobie że mnie nie ma.
Jak pięknie wyglądał by wtedy świat.
O ile mniej łez by się wylało,
ilu osobom oszczędziłabym cierpienia.
Ciekawe
czy jakbym teraz odeszła
ktoś by powiedział
pamiętam ją
czy po prostu całkiem bym zniknęła.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz